fbpx
Top

Lesrooster 2022-2023

Bekijk hieronder ons danslesrooster voor het dansseizoen 2022-2023. Druk op de knop “alle leeftijden” om een andere leeftijdscategorie uit te kiezen. Wil je een proefweek aanvragen of ben je benieuwd naar de jaarplanning (activiteiten&vakanties)? Scroll dan naar beneden.

Bij vragen neem gerust contact met ons op!

LESAANBOD

Ben je benieuwd wat de dansstijlen inhouden?
Bekijk ons lesaanbod door op de onderstaande button te drukken

LESAANBOD
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
Ouder & Kind 1,5-3
Docent: Anastasia
09.00
09.45
Studio 2

Peuterdans 2,5-4
Docent: Anastasia
09.45
10.30
Studio 2
Swingkids 5-8
Docent: Anastasia
10.30
11.30
Studio 2
Hiphop 9-11
Docent: Jarino
16.00
17.00
Studio 1

Klassiek t/m 11 jaar
Docent: Anouk
16.00
17.00
Studio 2
Jazz 5-8
Docent: Rosanne
16.00
17.00
Studio 2
Modern 9-11
Docent: Kimberly
16.00
17.00
Studio 2
Breakdance t/m 12
Docent: David
16.00
17.00
Studio 1
Jazz 9-11
Docent: Kimberly
16.30
17.30
Studio 1
Modern 6-9
Docent: Anouk
17.00
18.00
Studio 2

Hiphop t/m 13 - UniCrew (Selected)
Docent: Jarino
17.00
18.00
Studio 1
Streetdance/ Hiphop 5-8
Docent: Rosanne
17.00
18.00
Studio 1

Modern/ Jazz 11-13 – 24TEENS (Selected)
Docent: Lotte
17.30
18.30
Studio 2

Hiphop 9-11
Docent:
18.00
19.00
Studio 1

Modern/Jazz 14+ – 24MOVEMENT (Selected)
Docent: Lotte
18.30
20.00
Studio 2

Hiphop 12-14
Docent:
19.00
20.00
Studio 1
Hiphop t/m 13 - UniCrew (Selected)
Docent: Jarino
17.00
18.00
Studio 1

Modern/Jazz 7-10 - 24KIDS (Selected)
Docent: Kimberly
17.00
18.15
Studio 2
Klassiek VO & 12+ (Basis)
Docent:
17.00
18.00
Studio 2

Breakdance 13+
Docent: David
17.15
18.15
Studio 1
Hiphop Female 11-14
Docent: Ramses
17.30
18.30
Studio 1

Modern/ Jazz 11-13 – 24TEENS (Selected)
Docent: Kimberly
17.30
18.30
Studio 2
Hiphop Female 15-17
Docent: Ramses
18.30
19.30
Studio 1

Jazz 12-14
Docent: Kimberly
18.30
19.30
Studio 2
Hiphop 14-17 - DragonCrew (Selected)
Docent: Jarino
18.30
19.30
Studio 1

Jazz / Modern 15+
Docent: Anouk
18.30
19.30
Studio 2
Hiphop 14-17 - DragonCrew (Selected)
Docent: Jarino
18.30
19.30
Studio 1

Modern 12-14
Docent: Kimberly
18.30
19.30
Studio 2
Modern VO & 15+ (Gevorderd)
Docent:
18.30
19.45
Studio 2
Hiphop Female 18-20
Docent: Ramses
19.30
20.30
Studio 1

Modern/ Jazz Adults
Docent: Kimberly
19.30
20.30
Studio 2
Jazz / Dans Conditie Adults
Docent: Anouk
19.30
20.30
Studio 2

Hiphop 18+ - DinoCrew (Selected)
Docent: Jarino
20.00
22.00
Studio 1

DansFit 50+ (NIEUW)
Docent: Annelies
20.30
21.30
Studio 2
Modern 15+
Docent: Kimberly
19.30
20.30
Studio 1
Hiphop 15+
Docent:
20.00
21.00
Studio 1

Jazz 19+ (Gevorderd)
Docent: Lotte
20.00
21.00
Studio 2
Floorwork VO & 13+ (Gevorderd)
Docent:
20.00
21.15
Studio 2
Hiphop Female 21+
Docent: Ramses
20.30
21.30
Studio 1
Hiphop 15+ (Gevorderd)
Docent: Jarino
20.30
21.30
Studio 1

Maandag

  • Jazz 9-11
    16.30 - 17.30
  • Hiphop Female 11-14
    17.30 - 18.30
  • Modern/ Jazz 11-13 – 24TEENS (Selected)
    17.30 - 18.30
  • Hiphop Female 15-17
    18.30 - 19.30
  • Jazz 12-14
    18.30 - 19.30
  • Hiphop Female 18-20
    19.30 - 20.30
  • Modern/ Jazz Adults
    19.30 - 20.30
  • Hiphop Female 21+
    20.30 - 21.30

Dinsdag

  • Hiphop 9-11
    16.00 - 17.00
  • Klassiek t/m 11 jaar
    16.00 - 17.00
  • Modern 6-9
    17.00 - 18.00
  • Hiphop t/m 13 - UniCrew (Selected)
    17.00 - 18.00
  • Hiphop 14-17 - DragonCrew (Selected)
    18.30 - 19.30
  • Jazz / Modern 15+
    18.30 - 19.30
  • Jazz / Dans Conditie Adults
    19.30 - 20.30
  • Hiphop 18+ - DinoCrew (Selected)
    20.00 - 22.00
  • DansFit 50+ (NIEUW)
    20.30 - 21.30

Woensdag

  • Jazz 5-8
    16.00 - 17.00
  • Streetdance/ Hiphop 5-8
    17.00 - 18.00
  • Modern/ Jazz 11-13 – 24TEENS (Selected)
    17.30 - 18.30
  • Hiphop 9-11
    18.00 - 19.00
  • Modern/Jazz 14+ – 24MOVEMENT (Selected)
    18.30 - 20.00
  • Hiphop 12-14
    19.00 - 20.00
  • Hiphop 15+
    20.00 - 21.00
  • Jazz 19+ (Gevorderd)
    20.00 - 21.00

Donderdag

  • Modern 9-11
    16.00 - 17.00
  • Hiphop t/m 13 - UniCrew (Selected)
    17.00 - 18.00
  • Modern/Jazz 7-10 - 24KIDS (Selected)
    17.00 - 18.15
  • Hiphop 14-17 - DragonCrew (Selected)
    18.30 - 19.30
  • Modern 12-14
    18.30 - 19.30
  • Modern 15+
    19.30 - 20.30
  • Hiphop 15+ (Gevorderd)
    20.30 - 21.30

Vrijdag

  • Breakdance t/m 12
    16.00 - 17.00
  • Klassiek VO & 12+ (Basis)
    17.00 - 18.00
  • Breakdance 13+
    17.15 - 18.15
  • Modern VO & 15+ (Gevorderd)
    18.30 - 19.45
  • Floorwork VO & 13+ (Gevorderd)
    20.00 - 21.15

Zaterdag

  • Ouder & Kind 1,5-3
    09.00 - 09.45
  • Peuterdans 2,5-4
    09.45 - 10.30
  • Swingkids 5-8
    10.30 - 11.30
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
Swingkids 5-8
Docent: Anastasia
10.30
11.30
Studio 2
Klassiek t/m 11 jaar
Docent: Anouk
16.00
17.00
Studio 2
Jazz 5-8
Docent: Rosanne
16.00
17.00
Studio 2
Breakdance t/m 12
Docent: David
16.00
17.00
Studio 1
Modern 6-9
Docent: Anouk
17.00
18.00
Studio 2
Streetdance/ Hiphop 5-8
Docent: Rosanne
17.00
18.00
Studio 1
Modern/Jazz 7-10 - 24KIDS (Selected)
Docent: Kimberly
17.00
18.15
Studio 2

Dinsdag

  • Klassiek t/m 11 jaar
    16.00 - 17.00
  • Modern 6-9
    17.00 - 18.00

Woensdag

  • Jazz 5-8
    16.00 - 17.00
  • Streetdance/ Hiphop 5-8
    17.00 - 18.00

Donderdag

  • Modern/Jazz 7-10 - 24KIDS (Selected)
    17.00 - 18.15

Vrijdag

  • Breakdance t/m 12
    16.00 - 17.00

Zaterdag

  • Swingkids 5-8
    10.30 - 11.30
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
Hiphop 9-11
Docent: Jarino
16.00
17.00
Studio 1

Klassiek t/m 11 jaar
Docent: Anouk
16.00
17.00
Studio 2
Modern 9-11
Docent: Kimberly
16.00
17.00
Studio 2
Breakdance t/m 12
Docent: David
16.00
17.00
Studio 1
Jazz 9-11
Docent: Kimberly
16.30
17.30
Studio 1
Modern 6-9
Docent: Anouk
17.00
18.00
Studio 2

Hiphop t/m 13 - UniCrew (Selected)
Docent: Jarino
17.00
18.00
Studio 1
Hiphop t/m 13 - UniCrew (Selected)
Docent: Jarino
17.00
18.00
Studio 1

Modern/Jazz 7-10 - 24KIDS (Selected)
Docent: Kimberly
17.00
18.15
Studio 2
Hiphop Female 11-14
Docent: Ramses
17.30
18.30
Studio 1

Modern/ Jazz 11-13 – 24TEENS (Selected)
Docent: Kimberly
17.30
18.30
Studio 2
Modern/ Jazz 11-13 – 24TEENS (Selected)
Docent: Lotte
17.30
18.30
Studio 2

Maandag

  • Jazz 9-11
    16.30 - 17.30
  • Hiphop Female 11-14
    17.30 - 18.30
  • Modern/ Jazz 11-13 – 24TEENS (Selected)
    17.30 - 18.30

Dinsdag

  • Hiphop 9-11
    16.00 - 17.00
  • Klassiek t/m 11 jaar
    16.00 - 17.00
  • Modern 6-9
    17.00 - 18.00
  • Hiphop t/m 13 - UniCrew (Selected)
    17.00 - 18.00

Woensdag

  • Modern/ Jazz 11-13 – 24TEENS (Selected)
    17.30 - 18.30

Donderdag

  • Modern 9-11
    16.00 - 17.00
  • Hiphop t/m 13 - UniCrew (Selected)
    17.00 - 18.00
  • Modern/Jazz 7-10 - 24KIDS (Selected)
    17.00 - 18.15

Vrijdag

  • Breakdance t/m 12
    16.00 - 17.00
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
Ouder & Kind 1,5-3
Docent: Anastasia
09.00
09.45
Studio 2

Peuterdans 2,5-4
Docent: Anastasia
09.45
10.30
Studio 2

Zaterdag

  • Ouder & Kind 1,5-3
    09.00 - 09.45
  • Peuterdans 2,5-4
    09.45 - 10.30
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
Hiphop t/m 13 - UniCrew (Selected)
Docent: Jarino
17.00
18.00
Studio 1
Hiphop t/m 13 - UniCrew (Selected)
Docent: Jarino
17.00
18.00
Studio 1
Klassiek VO & 12+ (Basis)
Docent:
17.00
18.00
Studio 2

Breakdance 13+
Docent: David
17.15
18.15
Studio 1
Hiphop Female 11-14
Docent: Ramses
17.30
18.30
Studio 1

Modern/ Jazz 11-13 – 24TEENS (Selected)
Docent: Kimberly
17.30
18.30
Studio 2
Modern/ Jazz 11-13 – 24TEENS (Selected)
Docent: Lotte
17.30
18.30
Studio 2

Hiphop 9-11
Docent:
18.00
19.00
Studio 1

Modern/Jazz 14+ – 24MOVEMENT (Selected)
Docent: Lotte
18.30
20.00
Studio 2

Hiphop 12-14
Docent:
19.00
20.00
Studio 1
Hiphop Female 15-17
Docent: Ramses
18.30
19.30
Studio 1

Jazz 12-14
Docent: Kimberly
18.30
19.30
Studio 2
Hiphop 14-17 - DragonCrew (Selected)
Docent: Jarino
18.30
19.30
Studio 1

Jazz / Modern 15+
Docent: Anouk
18.30
19.30
Studio 2
Hiphop 14-17 - DragonCrew (Selected)
Docent: Jarino
18.30
19.30
Studio 1

Modern 12-14
Docent: Kimberly
18.30
19.30
Studio 2
Modern VO & 15+ (Gevorderd)
Docent:
18.30
19.45
Studio 2
Modern 15+
Docent: Kimberly
19.30
20.30
Studio 1
Hiphop 15+
Docent:
20.00
21.00
Studio 1
Floorwork VO & 13+ (Gevorderd)
Docent:
20.00
21.15
Studio 2
Hiphop 15+ (Gevorderd)
Docent: Jarino
20.30
21.30
Studio 1

Maandag

  • Hiphop Female 11-14
    17.30 - 18.30
  • Modern/ Jazz 11-13 – 24TEENS (Selected)
    17.30 - 18.30
  • Hiphop Female 15-17
    18.30 - 19.30
  • Jazz 12-14
    18.30 - 19.30

Dinsdag

  • Hiphop t/m 13 - UniCrew (Selected)
    17.00 - 18.00
  • Hiphop 14-17 - DragonCrew (Selected)
    18.30 - 19.30
  • Jazz / Modern 15+
    18.30 - 19.30

Woensdag

  • Modern/ Jazz 11-13 – 24TEENS (Selected)
    17.30 - 18.30
  • Hiphop 9-11
    18.00 - 19.00
  • Modern/Jazz 14+ – 24MOVEMENT (Selected)
    18.30 - 20.00
  • Hiphop 12-14
    19.00 - 20.00
  • Hiphop 15+
    20.00 - 21.00

Donderdag

  • Hiphop t/m 13 - UniCrew (Selected)
    17.00 - 18.00
  • Hiphop 14-17 - DragonCrew (Selected)
    18.30 - 19.30
  • Modern 12-14
    18.30 - 19.30
  • Modern 15+
    19.30 - 20.30
  • Hiphop 15+ (Gevorderd)
    20.30 - 21.30

Vrijdag

  • Klassiek VO & 12+ (Basis)
    17.00 - 18.00
  • Breakdance 13+
    17.15 - 18.15
  • Modern VO & 15+ (Gevorderd)
    18.30 - 19.45
  • Floorwork VO & 13+ (Gevorderd)
    20.00 - 21.15
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
Ouder & Kind 1,5-3
Docent: Anastasia
09.00
09.45
Studio 2
Klassiek VO & 12+ (Basis)
Docent:
17.00
18.00
Studio 2

Breakdance 13+
Docent: David
17.15
18.15
Studio 1
Modern/Jazz 14+ – 24MOVEMENT (Selected)
Docent: Lotte
18.30
20.00
Studio 2
Modern VO & 15+ (Gevorderd)
Docent:
18.30
19.45
Studio 2
Hiphop Female 18-20
Docent: Ramses
19.30
20.30
Studio 1

Modern/ Jazz Adults
Docent: Kimberly
19.30
20.30
Studio 2
Jazz / Dans Conditie Adults
Docent: Anouk
19.30
20.30
Studio 2

Hiphop 18+ - DinoCrew (Selected)
Docent: Jarino
20.00
22.00
Studio 1

DansFit 50+ (NIEUW)
Docent: Annelies
20.30
21.30
Studio 2
Modern 15+
Docent: Kimberly
19.30
20.30
Studio 1
Hiphop 15+
Docent:
20.00
21.00
Studio 1

Jazz 19+ (Gevorderd)
Docent: Lotte
20.00
21.00
Studio 2
Floorwork VO & 13+ (Gevorderd)
Docent:
20.00
21.15
Studio 2
Hiphop Female 21+
Docent: Ramses
20.30
21.30
Studio 1
Hiphop 15+ (Gevorderd)
Docent: Jarino
20.30
21.30
Studio 1

Maandag

  • Hiphop Female 18-20
    19.30 - 20.30
  • Modern/ Jazz Adults
    19.30 - 20.30
  • Hiphop Female 21+
    20.30 - 21.30

Dinsdag

  • Jazz / Dans Conditie Adults
    19.30 - 20.30
  • Hiphop 18+ - DinoCrew (Selected)
    20.00 - 22.00
  • DansFit 50+ (NIEUW)
    20.30 - 21.30

Woensdag

  • Modern/Jazz 14+ – 24MOVEMENT (Selected)
    18.30 - 20.00
  • Hiphop 15+
    20.00 - 21.00
  • Jazz 19+ (Gevorderd)
    20.00 - 21.00

Donderdag

  • Modern 15+
    19.30 - 20.30
  • Hiphop 15+ (Gevorderd)
    20.30 - 21.30

Vrijdag

  • Klassiek VO & 12+ (Basis)
    17.00 - 18.00
  • Breakdance 13+
    17.15 - 18.15
  • Modern VO & 15+ (Gevorderd)
    18.30 - 19.45
  • Floorwork VO & 13+ (Gevorderd)
    20.00 - 21.15

Zaterdag

  • Ouder & Kind 1,5-3
    09.00 - 09.45
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
Hiphop t/m 13 - UniCrew (Selected)
Docent: Jarino
17.00
18.00
Studio 1
Hiphop t/m 13 - UniCrew (Selected)
Docent: Jarino
17.00
18.00
Studio 1

Modern/Jazz 7-10 - 24KIDS (Selected)
Docent: Kimberly
17.00
18.15
Studio 2
Modern/ Jazz 11-13 – 24TEENS (Selected)
Docent: Kimberly
17.30
18.30
Studio 2
Modern/ Jazz 11-13 – 24TEENS (Selected)
Docent: Lotte
17.30
18.30
Studio 2
Hiphop 14-17 - DragonCrew (Selected)
Docent: Jarino
18.30
19.30
Studio 1
Modern/Jazz 14+ – 24MOVEMENT (Selected)
Docent: Lotte
18.30
20.00
Studio 2
Hiphop 14-17 - DragonCrew (Selected)
Docent: Jarino
18.30
19.30
Studio 1
Hiphop 18+ - DinoCrew (Selected)
Docent: Jarino
20.00
22.00
Studio 1

Maandag

  • Modern/ Jazz 11-13 – 24TEENS (Selected)
    17.30 - 18.30

Dinsdag

  • Hiphop t/m 13 - UniCrew (Selected)
    17.00 - 18.00
  • Hiphop 14-17 - DragonCrew (Selected)
    18.30 - 19.30
  • Hiphop 18+ - DinoCrew (Selected)
    20.00 - 22.00

Woensdag

  • Modern/ Jazz 11-13 – 24TEENS (Selected)
    17.30 - 18.30
  • Modern/Jazz 14+ – 24MOVEMENT (Selected)
    18.30 - 20.00

Donderdag

  • Hiphop t/m 13 - UniCrew (Selected)
    17.00 - 18.00
  • Modern/Jazz 7-10 - 24KIDS (Selected)
    17.00 - 18.15
  • Hiphop 14-17 - DragonCrew (Selected)
    18.30 - 19.30
No events available!

GRATIS

PROEFWEEK AANVRAGEN

Weet je nog niet zo goed welke dansstijl bij je past? Probeer dan meerdere lessen uit!
Bij Twentyfour Dance Studio mag je in dezelfde week meerdere danslessen van jou leeftijdscategorie gratis uitproberen.

(m.u.v. de “Selected” danslessen, hier moet auditie voor worden gedaan)

Proefweek formulier



    Jaarplanning

    ACTIVITEITEN:

    Auditie wedstrijdgroepen: 29 aug t/m 7 sept 2022

    Auditie vooropleiding: 3 september 2022

    Urban Dance Battle: Byou (Workshops & Dance Battle): 25 september 2022

    NewYears Dance Day: n.t.b.

    Eindvoorstelling 2023 (reguliere lessen): 4 juni 2023


    VAKANTIES: OP DE VOLGENDE DATA ZIJN WIJ GESLOTEN:

    – Herfstvakantie: 24 oktober 2022 t/m 30 oktober 2022 (1 week)
    – Kerstvakantie: 26 december 2022 t/m 8 januari 2023 (2 weken)
    – Voorjaarsvakantie: 27 februari 2023 t/m 5 maart 2023 (1 week)
    – Tweede Paasdag: 10 april 2023
    – Meivakantie
    : 24 april 2023 t/m 8 mei 2023 (2 weken)
    – Hemelvaartsdag: 18 mei 2023
    – Zomervakantie: Geheel juli & augustus 2023 (geen contributie)