fbpx
Top

Lesrooster 2021-2022

Bekijk hieronder ons danslesrooster voor het dansseizoen 2021-2022. Druk op de knop “alle leeftijden” om een andere leeftijdscategorie uit te kiezen. Wil je een proefweek aanvragen of ben je benieuwd naar de jaarplanning (activiteiten&vakanties)? Scroll dan naar beneden.

Bij vragen neem gerust contact met ons op!

LESAANBOD

Ben je benieuwd wat de dansstijlen inhouden?
Bekijk ons lesaanbod door op de onderstaande button te drukken

LESAANBOD
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
09.00 - 09.30
Peuterdans 2,5 - 4
Docent: Anouk
09.15
10.00
Studio 1
09.30 - 10.00
10.00 - 10.30
Swingkids 5-8
Docent: Anouk
10.00
11.00
Studio 1
10.30 - 11.00
16.00 - 16.30
Hiphop 9-11
Docent: Jarino
16.00
17.00
Studio 1

Modern 6-9
Docent: Anouk
16.30
17.30
Studio 2

UniCrew t/m 13 (Selected)
1 x p/w. 1,5 uur les
Docent: Jarino
17.00
18.30
Studio 1

Klassiek Ballet 9-12
Docent: Anouk
17.30
18.30
Studio 2
Jazz 5-8
Docent: Lotte
16.00
17.00
Studio 2

Streetdance/ Hiphop 5-8
Docent: Noera
16.00
17.00
Studio 1
Modern 9-11
Docent: Kimberly
16.00
17.00
Studio 2
Breakdance 6-8
Docent: Jarino
16.00
17.00
Studio 1
16.30 - 17.00
Jazz 9-11
Docent: Kimberly
16.30
17.30
Studio 1
17.00 - 17.30
Hiphop 9-11
Docent: Noera
17.00
18.00
Studio 1

Modern / Jazz 7-10 (Selected)
Docent: Lotte
17.00
18.15
Studio 2
Breakdance 9-12
Docent: Jarino
17.00
18.00
Studio 1

Modern 12-14
Docent: Kimberly
17.00
18.00
Studio 2
Klassiek Ballet 13+
Docent: Ramses
17.15
18.30
Studio 2

Breakdance 13+
Docent: Jarino
17.30
18.30
Studio 1
17.30 - 18.00
Modern/ Jazz 11-13 (Selected)
Docent: Kimberly
17.30
18.30
Studio 2

Hiphop Female 11-14
Docent: Ramses
18.00
19.00
Studio 1

Jazz 12-14
Docent: Kimberly
18.30
19.30
Studio 2

Hiphop Female 15-18
Docent: Ramses
19.00
20.00
Studio 1

Modern/ Jazz Adults
Docent: Kimberly
19.30
20.30
Studio 2
18.00 - 18.30
DragonCrew 14-17 (Selected)
Docent: Jarino
18.00
19.00
Studio 1

Modern/ Jazz 11-13 (Selected)
Docent: Kimberly
18.00
19.00
Studio 2
18.30 - 19.00
Jazz / Modern 15+
Docent: Anouk
18.30
19.30
Studio 2

DragonCrew 14-17 (Selected)
Docent: Jarino
19.00
20.00
Studio 1

Jazz/Conditie Adults (NIEUW)
Docent: Anouk
19.30
20.30
Studio 2

DinoCrew 18+ (Selected)
Docent: Jarino
20.00
22.00
Studio 2

Pilates Adults
Docent: Nikki
20.30
21.30
Studio 2
Hiphop 12-14
Docent: Noera
18.30
19.30
Studio 1

Modern / Jazz 17+ (selected)
1 x p/w. 1,5 uur
Docent: Lotte
18.30
20.00
Studio 2
Floorwork 13+
Docent: Nikki
18.30
20.00
Studio 2
19.00 - 19.30
Modern/ Jazz 14-16 (Selected)
Docent: Kimberly
19.00
20.30
Studio 2
19.30 - 20.00
20.00 - 20.30
Hiphop 15+
Docent: Noera
20.00
21.00
Studio 1

Jazz Adults (Gevorderd)
Docent: Lotte
20.00
21.00
Studio 2
Modern 15+ (Gevorderd)
Docent: Kimberly
20.00
21.00
Studio 2

Hiphop 17+ (Gevorderd)
Docent: Jarino
20.30
21.30
Studio 1
20.30 - 21.00
Hiphop Female Adults
Docent: Ramses
20.30
21.30
Studio 1
Hiphop 15+ (gevorderd)
Docent: Jarino
20.30
21.30
Studio 1

Modern 15+
Docent: Kimberly
20.30
21.30
Studio 2
21.00 - 21.30
21.30 - 22.00

Maandag

  • Jazz 9-11
    16.30 - 17.30
  • Modern/ Jazz 11-13 (Selected)
    17.30 - 18.30
  • Hiphop Female 11-14
    18.00 - 19.00
  • Jazz 12-14
    18.30 - 19.30
  • Hiphop Female 15-18
    19.00 - 20.00
  • Modern/ Jazz Adults
    19.30 - 20.30
  • Hiphop Female Adults
    20.30 - 21.30

Dinsdag

  • Hiphop 9-11
    16.00 - 17.00
  • Modern 6-9
    16.30 - 17.30
  • UniCrew t/m 13 (Selected)
    17.00 - 18.30
  • Klassiek Ballet 9-12
    17.30 - 18.30
  • Jazz / Modern 15+
    18.30 - 19.30
  • DragonCrew 14-17 (Selected)
    19.00 - 20.00
  • Jazz/Conditie Adults (NIEUW)
    19.30 - 20.30
  • DinoCrew 18+ (Selected)
    20.00 - 22.00
  • Pilates Adults
    20.30 - 21.30

Woensdag

  • Jazz 5-8
    16.00 - 17.00
  • Streetdance/ Hiphop 5-8
    16.00 - 17.00
  • Hiphop 9-11
    17.00 - 18.00
  • Modern / Jazz 7-10 (Selected)
    17.00 - 18.15
  • Hiphop 12-14
    18.30 - 19.30
  • Modern / Jazz 17+ (selected)
    18.30 - 20.00
  • Hiphop 15+
    20.00 - 21.00
  • Jazz Adults (Gevorderd)
    20.00 - 21.00

Donderdag

  • Modern 9-11
    16.00 - 17.00
  • Breakdance 9-12
    17.00 - 18.00
  • Modern 12-14
    17.00 - 18.00
  • DragonCrew 14-17 (Selected)
    18.00 - 19.00
  • Modern/ Jazz 11-13 (Selected)
    18.00 - 19.00
  • Modern/ Jazz 14-16 (Selected)
    19.00 - 20.30
  • Hiphop 15+ (gevorderd)
    20.30 - 21.30
  • Modern 15+
    20.30 - 21.30

Vrijdag

  • Breakdance 6-8
    16.00 - 17.00
  • Klassiek Ballet 13+
    17.15 - 18.30
  • Breakdance 13+
    17.30 - 18.30
  • Floorwork 13+
    18.30 - 20.00
  • Modern 15+ (Gevorderd)
    20.00 - 21.00
  • Hiphop 17+ (Gevorderd)
    20.30 - 21.30

Zaterdag

  • Peuterdans 2,5 - 4
    09.15 - 10.00
  • Swingkids 5-8
    10.00 - 11.00
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
10.00 - 10.30
Swingkids 5-8
Docent: Anouk
10.00
11.00
Studio 1
10.30 - 11.00
16.00 - 16.30
Jazz 5-8
Docent: Lotte
16.00
17.00
Studio 2

Streetdance/ Hiphop 5-8
Docent: Noera
16.00
17.00
Studio 1
Breakdance 6-8
Docent: Jarino
16.00
17.00
Studio 1
16.30 - 17.00
Modern 6-9
Docent: Anouk
16.30
17.30
Studio 2
17.00 - 17.30
Modern / Jazz 7-10 (Selected)
Docent: Lotte
17.00
18.15
Studio 2
17.30 - 18.00
18.00 - 18.30

Dinsdag

  • Modern 6-9
    16.30 - 17.30

Woensdag

  • Jazz 5-8
    16.00 - 17.00
  • Streetdance/ Hiphop 5-8
    16.00 - 17.00
  • Modern / Jazz 7-10 (Selected)
    17.00 - 18.15

Vrijdag

  • Breakdance 6-8
    16.00 - 17.00

Zaterdag

  • Swingkids 5-8
    10.00 - 11.00
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
16.00 - 16.30
Hiphop 9-11
Docent: Jarino
16.00
17.00
Studio 1
Modern 9-11
Docent: Kimberly
16.00
17.00
Studio 2
16.30 - 17.00
Jazz 9-11
Docent: Kimberly
16.30
17.30
Studio 1
17.00 - 17.30
UniCrew t/m 13 (Selected)
1 x p/w. 1,5 uur les
Docent: Jarino
17.00
18.30
Studio 1

Klassiek Ballet 9-12
Docent: Anouk
17.30
18.30
Studio 2
Hiphop 9-11
Docent: Noera
17.00
18.00
Studio 1

Modern / Jazz 7-10 (Selected)
Docent: Lotte
17.00
18.15
Studio 2
Breakdance 9-12
Docent: Jarino
17.00
18.00
Studio 1
17.30 - 18.00
Modern/ Jazz 11-13 (Selected)
Docent: Kimberly
17.30
18.30
Studio 2

Hiphop Female 11-14
Docent: Ramses
18.00
19.00
Studio 1
18.00 - 18.30
Modern/ Jazz 11-13 (Selected)
Docent: Kimberly
18.00
19.00
Studio 2
18.30 - 19.00

Maandag

  • Jazz 9-11
    16.30 - 17.30
  • Modern/ Jazz 11-13 (Selected)
    17.30 - 18.30
  • Hiphop Female 11-14
    18.00 - 19.00

Dinsdag

  • Hiphop 9-11
    16.00 - 17.00
  • UniCrew t/m 13 (Selected)
    17.00 - 18.30
  • Klassiek Ballet 9-12
    17.30 - 18.30

Woensdag

  • Hiphop 9-11
    17.00 - 18.00
  • Modern / Jazz 7-10 (Selected)
    17.00 - 18.15

Donderdag

  • Modern 9-11
    16.00 - 17.00
  • Breakdance 9-12
    17.00 - 18.00
  • Modern/ Jazz 11-13 (Selected)
    18.00 - 19.00
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
09.00 - 09.30
Peuterdans 2,5 - 4
Docent: Anouk
09.15
10.00
Studio 1
09.30 - 10.00

Zaterdag

  • Peuterdans 2,5 - 4
    09.15 - 10.00
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
17.00 - 17.30
UniCrew t/m 13 (Selected)
1 x p/w. 1,5 uur les
Docent: Jarino
17.00
18.30
Studio 1

Klassiek Ballet 9-12
Docent: Anouk
17.30
18.30
Studio 2
Modern 12-14
Docent: Kimberly
17.00
18.00
Studio 2
Klassiek Ballet 13+
Docent: Ramses
17.15
18.30
Studio 2

Breakdance 13+
Docent: Jarino
17.30
18.30
Studio 1
17.30 - 18.00
Modern/ Jazz 11-13 (Selected)
Docent: Kimberly
17.30
18.30
Studio 2

Hiphop Female 11-14
Docent: Ramses
18.00
19.00
Studio 1

Jazz 12-14
Docent: Kimberly
18.30
19.30
Studio 2

Hiphop Female 15-18
Docent: Ramses
19.00
20.00
Studio 1
18.00 - 18.30
DragonCrew 14-17 (Selected)
Docent: Jarino
18.00
19.00
Studio 1

Modern/ Jazz 11-13 (Selected)
Docent: Kimberly
18.00
19.00
Studio 2
18.30 - 19.00
Jazz / Modern 15+
Docent: Anouk
18.30
19.30
Studio 2

DragonCrew 14-17 (Selected)
Docent: Jarino
19.00
20.00
Studio 1
Hiphop 12-14
Docent: Noera
18.30
19.30
Studio 1
Floorwork 13+
Docent: Nikki
18.30
20.00
Studio 2
19.00 - 19.30
Modern/ Jazz 14-16 (Selected)
Docent: Kimberly
19.00
20.30
Studio 2
19.30 - 20.00
20.00 - 20.30
Hiphop 15+
Docent: Noera
20.00
21.00
Studio 1
Modern 15+ (Gevorderd)
Docent: Kimberly
20.00
21.00
Studio 2
20.30 - 21.00
Hiphop 15+ (gevorderd)
Docent: Jarino
20.30
21.30
Studio 1

Modern 15+
Docent: Kimberly
20.30
21.30
Studio 2
21.00 - 21.30

Maandag

  • Modern/ Jazz 11-13 (Selected)
    17.30 - 18.30
  • Hiphop Female 11-14
    18.00 - 19.00
  • Jazz 12-14
    18.30 - 19.30
  • Hiphop Female 15-18
    19.00 - 20.00

Dinsdag

  • UniCrew t/m 13 (Selected)
    17.00 - 18.30
  • Klassiek Ballet 9-12
    17.30 - 18.30
  • Jazz / Modern 15+
    18.30 - 19.30
  • DragonCrew 14-17 (Selected)
    19.00 - 20.00

Woensdag

  • Hiphop 12-14
    18.30 - 19.30
  • Hiphop 15+
    20.00 - 21.00

Donderdag

  • Modern 12-14
    17.00 - 18.00
  • DragonCrew 14-17 (Selected)
    18.00 - 19.00
  • Modern/ Jazz 11-13 (Selected)
    18.00 - 19.00
  • Modern/ Jazz 14-16 (Selected)
    19.00 - 20.30
  • Hiphop 15+ (gevorderd)
    20.30 - 21.30
  • Modern 15+
    20.30 - 21.30

Vrijdag

  • Klassiek Ballet 13+
    17.15 - 18.30
  • Breakdance 13+
    17.30 - 18.30
  • Floorwork 13+
    18.30 - 20.00
  • Modern 15+ (Gevorderd)
    20.00 - 21.00
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
17.30 - 18.00
Breakdance 13+
Docent: Jarino
17.30
18.30
Studio 1
18.00 - 18.30
18.30 - 19.00
Modern / Jazz 17+ (selected)
1 x p/w. 1,5 uur
Docent: Lotte
18.30
20.00
Studio 2
Floorwork 13+
Docent: Nikki
18.30
20.00
Studio 2
19.00 - 19.30
19.30 - 20.00
Modern/ Jazz Adults
Docent: Kimberly
19.30
20.30
Studio 2
Jazz/Conditie Adults (NIEUW)
Docent: Anouk
19.30
20.30
Studio 2

DinoCrew 18+ (Selected)
Docent: Jarino
20.00
22.00
Studio 2

Pilates Adults
Docent: Nikki
20.30
21.30
Studio 2
20.00 - 20.30
Hiphop 15+
Docent: Noera
20.00
21.00
Studio 1

Jazz Adults (Gevorderd)
Docent: Lotte
20.00
21.00
Studio 2
Modern 15+ (Gevorderd)
Docent: Kimberly
20.00
21.00
Studio 2

Hiphop 17+ (Gevorderd)
Docent: Jarino
20.30
21.30
Studio 1
20.30 - 21.00
Hiphop Female Adults
Docent: Ramses
20.30
21.30
Studio 1
Hiphop 15+ (gevorderd)
Docent: Jarino
20.30
21.30
Studio 1

Modern 15+
Docent: Kimberly
20.30
21.30
Studio 2
21.00 - 21.30
21.30 - 22.00

Maandag

  • Modern/ Jazz Adults
    19.30 - 20.30
  • Hiphop Female Adults
    20.30 - 21.30

Dinsdag

  • Jazz/Conditie Adults (NIEUW)
    19.30 - 20.30
  • DinoCrew 18+ (Selected)
    20.00 - 22.00
  • Pilates Adults
    20.30 - 21.30

Woensdag

  • Modern / Jazz 17+ (selected)
    18.30 - 20.00
  • Hiphop 15+
    20.00 - 21.00
  • Jazz Adults (Gevorderd)
    20.00 - 21.00

Donderdag

  • Hiphop 15+ (gevorderd)
    20.30 - 21.30
  • Modern 15+
    20.30 - 21.30

Vrijdag

  • Breakdance 13+
    17.30 - 18.30
  • Floorwork 13+
    18.30 - 20.00
  • Modern 15+ (Gevorderd)
    20.00 - 21.00
  • Hiphop 17+ (Gevorderd)
    20.30 - 21.30
No events available!

GRATIS

PROEFWEEK AANVRAGEN

Weet je nog niet zo goed welke dansstijl bij je past? Probeer dan meerdere lessen uit!
Bij Twentyfour Dance Studio mag je in dezelfde week meerdere danslessen van jou leeftijdscategorie gratis uitproberen.

(m.u.v. de “Selected” danslessen, hier moet auditie voor worden gedaan)

Proefweek formulier



    Jaarplanning

    ACTIVITEITEN:

    New Years Dance Day 2022: 08-01-2022

    Urban Dance Battle: Byou (Workshops & Dance Battle): n.t.b.
    Eindvoorstelling 2022 (reguliere lessen):  25-06-2022


    VAKANTIES: OP DE VOLGENDE DATA ZIJN WIJ GESLOTEN:

    – Herfstvakantie: 18 oktober 2021 t/m 24 oktober 2021 (1 week)
    – Kerstvakantie: 27 december 2021 t/m 3 januari 2022 (2 weken)
    – Voorjaarsvakantie: 28 februari 2022 t/m 6 maart 2022 (1 week)
    – Tweede Paasdag: 18 april 2022
    – Meivakantie
    : 2 mei t/m 8 mei 2022 (1 week, ntb)
    – Hemelvaartsdag: 26 mei 2022
    – Zomervakantie: Geheel juli & augustus 2022 (geen contributie)